jobs world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Печели пари от you tube

Go down

03092020

Писане 

Печели пари от you tube Empty Печели пари от you tube




Може би си мислите „Защо просто не публикувате 
в


с новини през цялото време?“. Въпреки че има канали в YouTube, които правят точно това, това не е нещо, което някога съм искал. В идеалния случай бих искал моят канал да се фокусира най-вече върху рецензии и уроци с случайни видеоклипове с новини за истории, които ме интересуват. Изключение от това правило са потоците на живо. Аз съм голям фен на излъчванията на живо и разговорите, обсъждайки с абонатите последните технически новини. За съжаление, това не е нещо, което би разраснало канала ми. Помага ми да се свържа с абонати, но тъй като потоците на живо са дълги, техните записи генерират малко изгледи след това. Ето резюме на моя проблем с прегледа. Компаниите ми предлагат продукти, които да преглеждам всеки ден от седмицата, но продуктите, които се предлагат, рядко генерират мнения Тези отзиви все още отнемат много време за проучване, запис, редактиране и качване Моят канал в YouTube не е достатъчно популярен, за да получава предложения за отзиви от компании, които производител на нови и популярни продукти Докато тези нови продукти ще генерират повече показвания, ще трябва да похарча хиляди за тях Разходите за закупуване на нови продукти могат да бъдат смекчени чрез продажбата им след приключване на отзивите Продажбата на продукти отнема много време и понякога губите 30% от разходите, когато продавате продукта нататък С неограничен бюджет можех непрекъснато да купувам нови продукти, за да генерирам мнения. Очевидно нямам неограничен бюджет, но така или иначе не искам да бъда хванат в състезанието за преглед на плъхове с други YouTube. Вярвам, че трябва да отстъпя позиция и да преосмисля как подхождам към технологичния си канал в YouTube, за да бъда по-продуктивен с времето си. Трябва да отделя повече време за актуализиране на този блог, за да се увеличат доходите. Допълнителен доход може да се насочи към преглед на по-добри продукти Качеството на продукта трябва да се подобри - По-малко е повече! Няма съмнение, че трябва да разклатя нещата и да превключа посоката на канала си, но има и положителни моменти от пътуването ми в YouTube през последните две години. Например качеството на видеоклиповете ми обикновено се е подобрило през това време и каналът ми продължава да расте. Финални мисли Няма значение дали разработвате блог, канал в YouTube или онлайн магазин. Както всеки проект, има риск да се стигне до място за комфорт и да се работи с автопилот. Виновна съм за това. Всяка седмица излъчвам съдържание, без наистина да мисля за посоката, в която поех по моя канал. Въпреки че съм наясно с грешките, които съм допуснал, съм уверен в бъдещето. Научих много през последните няколко години и вярвам, че натрупаният опит ще ми послужи добре. Придвижвайки се напред, трябва да помисля повече за това как напредвам по този канал. Трафикът винаги е по-лесен за достигане, ако публикувате съдържание за актуални теми, но дългосрочната ми цел е лоялна абонатна база. Следователно трябва да обмисля сериозно разговорите по по-малко теми. Благодаря за четенето.


Последната промяна е направена от Admin на Чет Сеп 03, 2020 6:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 55
Join date : 26.06.2020
Местожителство : thanks

https://jobsbgwar.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Печели пари от you tube :: Comments

Admin

Писане Чет Сеп 03, 2020 6:54 pm by Admin

Реклами в средата на видеоклипа YouTube дава на създателите на съдържание различни начини за вмъкване на реклами в техните видеоклипове. Първото нещо, което те питат, е какви типове реклами искате да показвате. Има пет опции: дисплейни реклами, наслагващи реклами, спонсорирани карти, видеореклами с възможност за пропускане и видеореклами без възможност за пропускане. По подразбиране са избрани всичките пет типа реклами, но можете да отмените избора на всички типове реклами, които не искате да използвате. YouTube също ви позволява да изберете местоположението на рекламите. Можете да изберете да показвате реклами преди, по време и след видеоклипове. По време на пътуването си в YouTube току-що показвах реклами преди видеоклипът да започне и никога по време или след видеоклип. Както можете да видите от екранната снимка по-долу, YouTube вече автоматично вмъква реклами в средата на видеоклипа и в моите видеоклипове. YouTube вече е активирал реклами в средата на видео по подразбиране. Във видеото по-долу Google обяснява как работят рекламите в средата на видеоклипа. Осигуряване на приходи в YouTube Studio: Използване на реклами в средата на видеоклипове в дълги видеоклипове Докато YouTube не внедри тези нови промени, никога не бях вмъкнал реклама в средата на видеоклипа в нито един от моите видеоклипове, но други YouTubers ги използват от години, за да увеличат приходите на уебсайта си. YouTube може да вмъква тези реклами автоматично или, ако предпочитате, можете да изберете точно кога да се показват рекламите в средата на видеоклипа. Можете да вмъкнете реклами в средата на видеоклипа във вашите видеоклипове. Мисля, че рекламите в средата на видеоклипа са чудесна идея за съдържание в дългосрочна форма, като възпроизвеждане на потоци на живо, интервюта в стил подкаст и други дълги видеоклипове. Мисля обаче, че много потребители на YouTube злоупотребяват с функцията и вмъкват твърде много реклами в своите видеоклипове. Промените в рекламната пауза в средата на търсенето Нека поговорим за точните промени, които YouTube въведе. В „Управление на рекламни паузи в средата на видеоклипове в дълги видеоклипове“ YouTube отбелязва, че: Прагът на допустимост за видеоклипове да имат реклами в средата на видеоклипа е намален от 10 на 8 минути. Рекламите със средно предаване са включени по подразбиране за всички съществуващи видеоклипове, които отговарят на условията и са зададени по подразбиране за бъдещи качвания на видеоклипове Така че вече можете да въвеждате видеоклипове в средата на видеото в осем минути вместо в десет, но голямата промяна тук е, че рекламите в средата на видеоклипа са активирани автоматично за всички съществуващи видеоклипове, които отговарят на условията. Прегледах много от видеоклиповете си, за да видя точно какво се е променило. Както отбелязах по-рано, преди това бях активирал реклами преди пускане, така че единствената реклама да се показва в началото на видеото. На някои от моите видеоклипове рекламата преди пускане в началото, заменена с реклама в средата на видеото. В други са активирали реклама в началото и в края на видеото, но не се показват реклами в средата на видеоклипа. Първоначалната ми загриженост относно тази нова промяна беше, че бих затрупал зрителите с реклами, но изглежда, че те просто усъвършенстват, когато рекламите се показват. И резултатите са в ... Първоначално не бях убеден от тази нова промяна в рекламите в средата на видеоклипа. Първата ми мисъл беше да деактивирам изцяло рекламите в средата, но исках да го тествам няколко седмици, за да видя как това се отрази на изгледите и доходите. Изненадващо, изглежда, че тази промяна в рекламите в средата не е променила нищо. Не съм виждал драматична промяна в показванията на страниците или в доходите. Положителното е, че новите промени не плашат зрителите. Долната страна не се увеличава. Докато подчертавам, че няма да затрупвам зрителите с реклами, други ще добавят възможно най-много реклами. Вярвам, че всеки YouTuber зависи от това колко реклами да вмъкне в своите видеоклипове, но също така осъзнавам, че действията на другите засягат и моя канал. Ако YouTubers увеличат броя на показваните реклами, може да видим повече потребители да използват скриптове и браузъри за блокиране на реклами. Това би довело до намаляване на приходите за всички, а не само за онези, които взривяват потребителите с реклами. Финални мисли Въпреки че въвеждането на автоматични реклами в средата на видеоклипа няма да зарадва всички, аз съм доволен от факта, че YouTube експериментира с реклами, тъй като вярвам, че има място за подобрение. Интеграцията на рекламата ще се развие с течение на времето, когато навиците на потребителите за гледане се променят. YouTube иска да насочи потребителите към YouTube Premium, но досега приемането е бавно. Сам планирам да се регистрирам в YouTube Premium, така че да не виждам никакви реклами, когато използвам YouTube. Може би други потребители ще направят същото. Ще видим. Благодаря за четенето.

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите